Skip to content

Kõik tooted on valmistatud Eestis

Kuna välistingimustes on laste mänguaeg piiratud, siis valmistame lastele siseruumide atraktsioone ja sinna juurde sama käekirjaga mööblit. Et veedetud aeg oleks põnev ja sisukas, samas turvaline ning vähegi looduskeskne, oleme valinud materjaliks tugeva ja naturaalse kasevineeri.

Vineer on võrreldes paljude materjalidega tugevam. Nt aja jooksul ei väsi vineeri puhul kinnitused, kumeraks töödeldud servad ei tekita kuludes kildude ohtu jne. Seega meie tooted on vastupidavad ja sellest tulenevalt turvalised. Laste toodete puhul on turvalisus väga oluline.

Viimistluses kasutame lastele sobilikke, sertifitseeritud, vesialuselisi peitse ja lakke. Peitsi puhul jääb kumama puidu süü loomulik muster ja see annab meie toodetele ainulaadse väljanägemise. Peitsitud detailid on kombineeritud valgendatud vineerdetailidega. Detailid on valgendatud, et vineer aja jooksul UV kiirte toimel värvi ei muudaks. Tooted on kaks korda lakitud, et vajadusel kergesti puhastada.

Meie tooteid võib kasutada kõikjal siseruumides, kuhu lapsed on oodatud: töökohtadel, kohvikutes/restoranides, samuti lasteaias, kodus jne. Oleme kõikide toodete puhul järginud EU turvanõudeid lähtuvalt: kasutusalast (kodu, lasteasutus, avalik mängunurk), tootegrupist (mööbel, mänguväljak, mänguasi), valmistusmaterjalidest ning laste vanusest.

Toodete autor on tööstusdisainer Meelis Unt. 2016 aastal olime atraktsioonide tooteseeriaga Eesti Disainiauhinna nominentide seas. 2019 aastal pälvis kast Kann (kaanteta) Eesti Disainerite Liidu disainikonkursil „Laste Asi“ lisaks nominatsioonile eriauhinna.

Tootefotode autor Lembit Michelson.

Modellid Mihkel Vahter ja Joosep Vahter.